Bībele internetā un viedtālrunī

Bible is
Klausies Bībeli audio ierakstā mājās, automašīnā, skrienot treniņā. Lejuplādē lietotni un atklāj jaunu veidu, kā mijiedarboties ar dzīvo Dieva Vārdu. Pieejami ieraksti vairāk nekā 1300 valodās, tajā skaitā latviešu.

Saite: Bible is (mājas lapa un lietotne)

Bībele
Šī Bībeles aplikācija piedāvā katru dienu atgādināt sev un citiem Dieva Vārda patiesību. Lejuplādē lietotni un lasi Bībeli mobilajā telefonā viens pats vai izveido Bībeles lasītāju grupiņu virtuālajā vidē. Tev ir iespēja saņemt iedrošinājumu, lasot dienas pantu, un iedrošināt citus, kopīgojot Bībeles pantus. Lietotne piedāvā Bībeles lasīšanas plānus, kurus vari izvēlēties atbilstoši tēmai, kura Tevi interesē: attiecības ar Dievu un cilvēkiem, emocijas, laika plānošana un ieradumi, cerība, stress, zaudējums, šaubas, raizes, ticība, piedošana u.c.

Saite: Bībele (YouVersion mājas lapa un lietotne)

Bībele Bībeles biedrība
Lietotne piedāvā iespēju lasīt Bībeli latviešu valodā mobilajā telefonā bezsaistē. Tā ir kā Tava Bībele kabatā. Ātri un viegli iespējams atrast nepieciešamo rakstu vietu. Smelies stiprinājumu Dieva Vārdā ikdienā, lai kur tu būtu!

Lietotne Android ierīcēm: Google Play Bībele 

My Bible
Bībeles lietotne, kura palīdz iedziļināties Dieva Vārdā, salīdzinot Bībeles tulkojumus dažādās valodās. My Bible palīdz studēt Bībeli dziļi un rūpīgi. Tā padarīs Bībeles lasīšanu ērtu, jo tā vienmēr būs ar Tevi un tai nav nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Bībeles tulkojumi ir pieejami vairāk kā trīssimt valodās, ieskaitot oriģinālos tekstus un agrīnos tulkojumus sengrieķu, ebreju un aramiešu valodās. Aplikācija nodrošina arī komentārus, Bībeles vārdnīcas, tēzauru, ikdienas lasījumus un pārdomātus rīkus, kas palīdz ar tiem strādāt vienlaicīgi.

Saite: MyBible lietotnes mājas lapa

Bībele un tās izpētes materiāli (bibele.lv)
Bībele latviešu valodā internetā. Meklēšanas funkcija piedāvā lielisku iespēju meklēt vārdus Bībeles tekstā. Atrodamas saites uz citām mājas lapām ar Bībeles tulkojumiem, Bībeles studiju materiāliem, informāciju par kristīgajām kopienām.

Bībele (www.bibelesbiedriba.lv/latviesu-bibele/default.htm)
Bībele latviešu valoda. Vienkārša mājas lapa ar Bībeles tekstu.

Blue Letter Bible (blueletterbible.org)
Ļoti labs Bībeles studiju palīgs angļu valodas zinātājiem. Iespēja meklēt Rakstu vietas, ierakstot vārdu vai Bībeles panta atsauci meklētājā. Iepazīsti Bībeles tekstu vārdu pa vārdam manuskriptu oriģinālajā valodā. Salīdzini dažādus tulkojumus. Lasi vai klausies komentārus par meklēto rakstu vietu. Tā ir Tava izdevība piedzīvot Dieva Vārda neizsmeļamo dziļumu.

Pielieto plānu padziļinātai lasīšanai un izlasi visu Jauno Derību gada laikā. Sadaļā “Gada plāns Jaunās Derības lasīšanai” tev ir iespēja atzīmēt izlasītās nodaļas, lai sekotu līdzi savam progresam. Tev nav jāgaida jauna gada sākums, vari sākt realizēt šoplānu jebkurā brīdī.

Kad Jaunā Derība izlasīta, iesakām tev sameklēt un izlasīt arī Veco Derību, lai izprastu Bībelē atklāto Dieva vēsti kopumā.

Bībelē apslēptajām patiesībām ir vairāki slāņi, tādēļ nepietiek to izlasīt tikai vienu reizi. Jo dziļāk raksi, jo vairāk dārgumu atradīsi! Lasi un pārdomā Dieva Vārdu atkal un atkal savā ikdienā, sāc dzīvot saskaņā ar to, un tu piedzīvosi nozīmīgas izmaiņas savā dzīvē. Šajā grāmatā iekļautie cilvēku dzīvesstāsti ir liecība par to, kādas izmaiņas cilvēku dzīvē ienes Dieva Vārda lasīšana un dzīvas,
personīgas attiecības ar Jēzu Kristu.

Ieteikumi Bībeles lasīšanai

Visiem sen zināms, ka skatītāji labāk par pašiem spēlētājiem zina, ko un kā labāk darīt, lai uzvarētu sacensībās. Tomēr vienlaicīgi mēs visi saprotam, ka sacensību iznākumu patiesībā veido tie, kas darbojas sporta arēnā, nevis tie, kas sēž tribīnēs. Skatītāji var palīdzēt vai traucēt ceļā uz uzvaru, bet balva par uzvaru tiek piešķirta tikai dalībniekiem. Tādēļ pirmais lēmums, kas katram jāpieņem: spert soli ticībā un būt dalībnieku vidū vai arī palikt tikai skatītājos. Ticība ir cerības pamatā. Tā pārliecina par neredzamām lietām (Ebrejiem 11:1). Pieņemt Jēzu Kristu ticībā — tas nozīmē ne tikai atzīt Dieva eksistenci ar prātu. Tas nav tikai milzīgs emocionāls pārdzīvojums. Ticības solis ir arī stipras gribas lēmums — vēlēšanās pakļauties Dievam un dāvāt Viņam visu savu dzīvi.

Dalīties: