Dagnis Mitrovskis  //  Veselīgs dzīves veids

Dieva atbilde

Ļoti bieži Dievs nemaina situāciju mums apkārt, bet Viņš izmaina mūsu sirdi un skatījumu uz konkrēto problēmu.

Kad pabeidzu 12. klasi, vēlējos iestāties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, bet diemžēl man nebija finansiālo līdzekļu, lai iestātos augstskolā un mācītos, tāpēc nolēmu atlikt studēšanu un strādāt. Es atradu darbu, bet tas man īpaši negāja pie sirds. Tas bija netīrs un fiziski smags darbs.

Kādu rītu, ejot uz darbu, es no sirds lūdzu Dievu par to, kāds ir Viņa prāts manā dzīvē. Lūgšanā es Viņam teicu — ja Tavs prāts ir, ka šogad es nestudēšu un strādāšu darbu, kas man nepatīk, tad es to darīšu Tev par godu. Lūdzot manā sirdī ienāca tāds miers un prieks, ko īsti nevaru aprakstīt vārdiem, jo es sevi biju nodevis Dieva rokās. Pēc šīs lūgšanas biju apņēmības pilns strādāt darbu, kas man nepatika, bet tam vairs nebija nozīmes. Vienīgā nozīme bija Dievam un tam, ka man ir saikne ar Viņu.

Pēc lūgšanas nebija pagājusi stunda, un man pavisam negaidīti zvanīja kāds ticīgs brālis un jautāja, vai esmu iestājies augstskolā. Es teicu, ka šogad nestudēšu, jo man nav tik daudz līdzekļu. Tas, ko viņš sacīja pēc tam, izmainīja manu dzīvi. Viņš teica, ka iedošot man naudu, lai varu iestāties Sporta akadēmijā. Es jautāju, kas man jādara, lai šo naudu nopelnītu. Viņš atbildēja, ka pilnīgi nekas. Tā Dievs caur šo ticīgo brāli pagodinājās manā dzīvē. Šobrīd esmu jau pabeidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un vadu sporta nodarbības Laiks kustībai, kas tiek veidotas, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri vēlas būt fiziski aktīvi un veselīgi.

Mans mērķis, stāstot šo liecību, nebija pateikt to, ka Dievs mums tagad vienmēr dos naudu un piepildīs visas mūsu vēlmes. Es vēlējos pateikt, ka Dievs tev var iedot mieru un cerību bezcerībā, kurā, iespējams, tu atrodies. Man nebija cerības, ka mans sapnis studēt Sporta akadēmijā piepildīsies, bet Dievs man deva mieru un prieku tik un tā. Ļoti bieži Dievs nemaina situāciju mums apkārt, bet Viņš izmaina mūsu sirdi un skatījumu uz konkrēto problēmu. Tāpēc es tevi aicinu: vērs savu skatu uz Dievu un pagodini vienīgi Viņu. Iepazīsti Dievu, lasot Bībeli, un tu uzzināsi to, kāds ir Dievs! Ieaicini Viņu savā sirdī, un Viņš izmainīs tavu dzīvi!

Foto no personīga arhīva