Mārtiņš Svitka  //  Florbols

RADĪTS AR AICINĀJUMU

Dievs sāka veidot mani, manu raksturu, un, pavadot laiku ar Debesu Tēti, es sapratu savu vērtību Dieva acīs un to, kāds ir mans aicinājums

Ticu, ka Dievs mūs katru ir radījis ar savu mērķi jeb aicinājumu. Man Dievs ir devis daudz talantu, un viens no tiem ir vadīšana. Šobrīd esmu florbola treneris Ropažu jauniešiem un es ticu, ka Dievs mani šim brīdim ir gatavojis jau no mazotnes.

Es izaugu kristīgos apstākļos un Jēzu par savu Glābēju pieņēmu apmēram 13 gadu vecumā. Tieši ar to sākās būtiskas pārmaiņas manā dzīvē. Dievs sāka veidot mani, manu raksturu, un, pavadot laiku ar Debesu Tēti, es sapratu savu vērtību Dieva acīs un to, kāds ir mans aicinājums. Kad es to aptvēru, Dievs brīnumaini deva gan gudrību, gan līdzekļus, lai es varētu mācīties un kļūt par treneri. Dievs manā dzīves ceļā dāvājis cilvēkus, kuri veidojuši manī tādas vērtības kā, piemēram, neatlaidība, mērķtiecība, atbildības izjūta, identitāte Kristū, un tās šobrīd atspoguļojas treniņu procesā. Tas,ko es daru katru dienu, ir kā pateicība Debesu Tēvam.

Katrs cilvēks ir Dieva meistardarbs, un mums katram ir dots mērķis šai dzīvei. Pavadot laiku ar Dievu, satver to un nelaid vaļā! Dievs ir ar tevi, Viņš veido tavu ceļu! Esi uzticīgs līdz galam un nepadodies!

Foto no personīgā arhīva